Миколаївська «Батьківщина» за свого міського голову

Миколаївська міська організація ВО «Батьківщина» на міській позачерговій конференції 29 квітня 2014 року висунула на посаду міського голови свого кандидата. Їм став голова Миколаївської обласної організації «Батьківщина молода» Олег Соколик. Учасники зборів підтримали його одноголосно.

«Незважаючи на те, що кандидату на посаду міського голови всього 22 роки він вже за рік партійної та громадської діяльності проявив себе як відповідальна людина, як талановитий керівник, а головне – як дуже порядна людина. Все, чого йому не вистачає, це досвід. Але навколо Олега справжня команда досвідчених фахівців, які допоможуть та підкажуть йому. Разом ми вдосконалимо управління муніципальним господарством Миколаєва», – сказав голова міської організації «Батьківщини», депутат міської ради Олександр Курченко.

Сам Олег Соколик висловився, що першим своїм кроком, як кандидат, збирається проводити чесну і прозору передвиборчу кампанію. Він вважає, що у нинішніх складних умовах витрачати шалені кошти на біл-борди, як це роблять такі кандидати як Антощенко та Ісаков, зовсім не виправдано. Молодий «батьківщинівець» радить залучати ці кошти на вирішення місцевих питань. Сам він планує проводити зустрічі з мешканцями, оскільки віч-на-віч легше і людей почути, і свою позицію довести.

Прес-служба Миколаївської обласної організації ВО «Батьківщина»