Громадськість Миколаєва звернулася до Турчінова та Парубія

Небезпека сепаратизму та загроза приїзду озброєних російських диверсантів ще більше згуртували мешканців Миколаєва. Миколаївська «Батьківщина» одна з тих організацій, що послідовно відстоює демократизацію нашого суспільства та єдність України. Навколо біди об’єдналося багато демократичних сил, які спільно стояли на Майдані, в тому числі Миколаївському. Відтепер вони спільно повстали проти сепаратизму.

Першим кроком на цьому шляху стало створення Народної самооборони міста, яку очолив громадський активіст Олександр Янцен. Спільними зусиллями демократичні сили знесли майданчик сепаратистів в ніч на 7 квітня та ліквідували загрозу захоплення ОДА. Приїзд кандидата у президенти Олега Царьова, який активно підтримує сепаратизм, міщани зустріли роздратовано. Коло активістів Народної самооборони обступило Царьова, надавало йому ляпасів та, закидаючи його яйцями та вигукуючи «Ганьба» та «Чемодан – вокзал – Росія», вигнало з міста. Миколаївська громада захоплена бажанням скоріше наводити лад як у місті, так і у державі.

На тлі захоплень адміністративних будівель у Донецькій області відбулися збори демократичних політичних сил в Миколаєві. Учасники підписали звернення до виконуючого обов’язки Президента України Олександра Турчінова та до голови РНБО Андрія Парубія. У зверненні разом із військовими Миколаєва, в тому числі представниками тих частин, що прибули з Криму, міститься прохання дозволити створення КПП на в’їздах у місто. Разом військові Миколаєва та Народна самооборона будуть патрулювати та охороняти місто від небажаних гостей.

Від ВО «Батьківщина» звернення підписали народні депутати України Вадим Меріков та Ігор Бриченко, депутати обласної ради Вадим Підберезняк та Станіслав Мартиросов, депутати міськради Олег Мудрак та Олександр Курченко. «Батьківщина» на захисті батьківщини – великої та малої.