Заява народного депутата України, члена фракції «Батькиівщина» Игоря Бриченко.

Заява народного депутата України, члена фракції «Батькиівщина» Игоря Бриченко.

Як народний депутат України, якому люди довірили втілити свої очікування на зміни у нашому житті та як громадянин і патріот України, я вкрай обурений ганебною практикою призначення посадових осіб нашою владою без огляду на репутацію посадовця. Зокрема, йдеться про призначення на посаду начальника податкової адміністрації у Миколаївській області Володимира Копиці.

На мою думку, по-перше, кадрові рішення необхідно приймати тільки після проведення люстрації. Посадова особа такого рівня, навіть, якщо це тимчасове призначення виконуючого обов’язки, мусить бути перевіреною та незаплямованою участю у корупційних схемах. Стосовно пана Копиці у миколаїіцв, в цьому сенсі, є великі питання. По-друге, на посади треба призначати професіоналів своєї справи, а не людей особисто наближених до високопосадовців та олігархів, тим більше доби Януковича.

Критерії, за якими призначено на посаду голову податкової Копицю та начальника таможні Горбова, не витримують ніякої критики. Зокрема до мене, як до народного депутата, надходять повідомлення, що Олександр Горбов вже впроваджує корупційні схеми у підрозділах.

Як депутат, я звертаюсь до прокуратури для нагляду та перевірки діяльності зазначених осіб. Ми будемо тримати під пильним громадянським контролем призначення у всіх структурах. Я заявляю, що й надалі буду послідовно відстоювати принципи чесності та прозорості діяльності влади, ті принципи які відстоював український народ на Майдані.

Ігор Бриченко,

народний депутат України.