Мітинг миколаївців на підтримку української армії

Мітинг миколаївців на підтримку української армії

6 квітня в Миколаєві на площі Європи на відбувся мітинг жителів міста Миколаєва на підтримку української армії. Організовували мітинг демократичні патріотичні сили, серед яких були представники ВО «Батьківщина». Як стало відомо до Миколаєва прибули не тільки льотчики під командуванням героїчного підполковника Юлія Мамчура, а й також бійці батальйону морської піхоти з Феодосії на чолі з підполковником Дмитром Делятицьким, що доказали свою відданість українській державі.

Перед миколаївцями виступив голова Миколаївської обласної ради Тарас Кремінь, який також є і заступником голови обласної організації «Батьківщини». Він зазначив, що завдяки ініціативі фракції «Батьківщини» в облраді вдалося виділити на облаштування військових та їх сімей майже 900 тис. гривень. Ці кошти попередня влада планувала використати на ремонт будівлі обласної адміністрації. Він також підкреслив, що не меншу роль відіграє солідарність в українським військом наших громадян, які переказують гроші, везуть харчі та речі.

Від всього серця миколаївцям за солідарність у ці тяжкі часи подякував командир морпіхів підполковник Дмитро Делятицький. Зокрема він сказав, що його підлеглі хотіли перебазуватися саме в Миколаїв і вони приємно вражені народною підтримкою. «Зараз сім’ї військових, що втратили все майно потребують ще й психологічної підтримки. І ми її отримуємо від простих миколаївців», – підкреслив командир. Комендант миколаївського гарнізону та його інтендант так саме подякували миколаївцям. Після цього учасники мітингу рушили у ходу по місту до Центрального стадіону.

Дуже символічно, що саме сучасні морські десантники зажадали носити ім’я свого батальйону на честь Костянтина Ольшанського, командира 68 морських десантників, що визволяли Миколаїв у 1944 р. Наказом Олександра Турчінова батальйону морських піхотинців з Феодосії, що тепер базуються у Миколаєві, надано ім’я К.Ольшанського, а 16 листопада – відтепер офіційне свято морської піхоти України.

 IMG_6248 IMG_6237