Миколаївські держслужбовці матимуть можливість отримати другу вищу освіту у галузі державного управління

Миколаївські держслужбовці матимуть можливість отримати другу вищу освіту у галузі державного управління

Держслужбовці Миколаївщини, починаючи з нового навчального року матимуть можливість отримати другу вищу освіту в галузі державного управління. Про це йшла мова під час зустрічі голови Миколаївської обласної ради Тараса Креміня, яку він провів 4 квітня з представниками Миколаївського Чорноморського Державного університету імені Петра Могили: професором, директором Інституту державного управління ЧДУ імені Петра Могили Володимиром Ємельяновим та Михайлом Багметом – професором, проректором з науково-педагогічної роботи та питань розвитку ЧДУ ім. Петра Могили.

На зустрічі було обговорено декілька питань. Одне із них стосувалося залучення на навчання в Інститут державного управління і місцевого самоврядування людей, які вже працюють на державній службі чи в органах місцевого самоврядування.

Володимир Ємельянов звернувся до Тараса Дмитровича з пропозицією співпраці. Професор розповів, що для державних службовців, які вже працюють, навчання в інституті було б доброю нагодою отримати цінні і корисні знання та здобути ступінь магістра в галузі державного управління. Тому він відзначив, що потрібно створити місця, де на бюджетній основі бажаючі могли б здобути таку спеціальність.

В свою чергу, Михайло Багмет зауважив, що в навчальному закладі, на сьогоднішній день, працює 8 докторів наук з державного управління, а також кандидати наук з державного управління і політичних наук, які не тільки досконально знають свою справу, але й успішно діляться своїми знаннями та досвідом зі студентами. В тому числі – і з тими, що отримують у інституті другу вищу освіту.

Голова обласної ради погодився з тим, що навчатися і прагнути до самовдосконалення, безперечно, потрібно завжди, тому він найближчим часом з’ясує реальні потреби у такому навчанні серед держслужбовців області та буде готовий повернутися до цієї розмови вже у практичному плані.