«Як би не змінювалося наше ставлення до історичних подій та постатей, вандалізму не має бути місця», вважають Тарас Кремінь і Юрій Гранатуров

«Як би не змінювалося наше ставлення до історичних подій та постатей, вандалізму не має бути місця»,  вважають Тарас Кремінь і Юрій Гранатуров

Сьогодні, 1 квітня, голова облради Тарас Кремінь та в.о. міського голови Юрій Гранатуров провели у «Старофлотських казармах» оперативну нараду стосовно ходу робіт по реставрації пам’ятника Леніну, що після подій на центральній площі Миколаєва було передано для зберігання та відновлення у краєзнавчій музей.

І Т. Кремінь, і Ю. Гранатуров одностайні у думці: «Яким би чином не змінювалося наше ставлення до тих чи інших історичних подій чи постатей, але вандалізму у цивілізованому місті не має бути місця».

Юрій Гранатуров поінформував Тараса Дмитровича, що усі необхідні підготовчі роботи по реставрації пам’ятника вже завершено, і завтра бригада фахівців розпочинає реставрацію скульптури.

За нашими розрахунками, не пізніше 15 травня ми зможемо повернути їй попередній вигляд, — запевнив виконуючий обов’язки мера, — після цього ми винесемо на розсуд громади подальшу долю цього монументу, з’ясуємо, де саме хотіли б її бачити миколаївці. І далі поступимо згідно з бажанням більшості, адже саме так – шляхом детального вивчення громадської думки стосовно важливих для громадян питань – і мають діяти по-справжньому демократичні органи місцевого самоврядування.