Голова облради: «Кримські біженці мають відчувати нашу турботу, ледве ступивши на миколаївську землю»

Голова облради: «Кримські біженці мають відчувати нашу турботу, ледве ступивши на миколаївську землю»

Питання прийому та розміщення вимушених переселенців з Криму, забезпечення їх житлом, їжею, а в перспективі – роботою та усіма соціальними гарантіями сьогодні є одним з першочергових для обласної та міської влади.

Люди, знедолені російськими окупантами, були змушені лишити в Криму налагоджений побут, квартири, роботу, усе, що наживалося та напрацьовувалося роками. Це – трагедія для кожного з них, і ми усі, і влада, і жителі Миколаївщини, зобов’язані зробити все можливе і неможливе, щоб кримчани, які приїжджають до нас, ледве ступивши на нашу землю, відчували по-справжньому родинне тепло і турботу про себе, – говорить голова облради Тарас Кремінь.

Тому за його розпорядженням з метою належного забезпечення прийому жителів АР Крим на Миколаївському залізничному вокзалі облаштовані спеціальні кімнати, де представники місцевих органів влади, служб соціальної та медичної допомоги надають допомогу біженцям. Тут є дитяча ігрова кімната, душ, інтернет, і все, що може бути необхідно біженцям у перші години, поки йде оформлення їх документів.

Крім того, як вже повідомлялося, на завтрашній позачерговій сесії облради на потреби біженців буде виділено 900 000 грн., які будуть перерозподілені з коштів, що раніше планувалося витратити на капітальний ремонт будівлі облради.

Таким чином ми подаємо приклад, що говорячи про необхідність економії та витрат на те, що є сьогодні найнеобхіднішим для наших громадян, влада має починати з себе, – підкреслює Т. Кремінь.