Сім’ї кримських військових: «В Миколаєві ми почуваємося, як вдома. Спасибі вам усім!»

Сім’ї кримських військових: «В Миколаєві ми почуваємося, як вдома. Спасибі вам усім!»

Голова Миколаївської облради Тарас Кремінь разом з директором департаменту соціального захисту Ольгою Сивопляс у середу, 2 квітня, відвідав сім’ї виведених з кримського аеродрому «Бельбек» військовослужбовців, які зараз розташовані в санаторії «Перемога».

Тараса Дмитровича цікавило, наскільки повно вдається обласній владі налагодити побут родин льотчиків військової частини під командуванням легендарного полковника Мамчура, чи забезпечені вони усім необхідним, чи затишно в їх кімнатах, чи смакує щоденне меню.

Ми почуваємося в Миколаєві так, ніби приїхали в рідний дім, де наші близькі давно чекали на нас, — розповідали голові облради дружини військових. – А Ольга Вікторівна Сивопляс для нас усіх стала рідною мамою, адже вона тут буквально днює і ночує, принесла свій власний комп’ютер, провела інтернет, щоб ми могли спілкуватися з нашими близькими та заспокоїти їх, сказати, що у нас все в порядку. Миколаївці допомагають нам буквально у всьому. Навіть ветеринар приходив, коли почув, що у нас захворів котик, якого ми привезли з собою з Криму. Ми навіть і уявити собі не могли, що зустрінемо такі тепло і турботу від людей, про яких ми ще вчора нічого не знали, а сьогодні вони стали для нас рідними та близькими.

Т. Кремінь та О. Сивопляс зібрали інформацію щодо питань, які потребують негайного розв’язання. Зокрема, щодо грошей, які лишилися на рахунках кримських відділень Приватбанку і зараз стали недоступними для вкладників, що виїхали в Миколаїв та інші області України. Тарас Дмитрович пообіцяв, що вже наступного дня з’ясує, яким чином можна зарадити цій та іншим подібним проблемам.