Миколаївщина передала естафету

28 березня відбулося 70-річчя визволення Миколаєва від фашистських загарбників. Відзначення цієї події проходить в рамках Всеукраїнської естафети «Слава визволителям». З початку березня Миколаївщина, отримавши естафету вітання визволителів від Дніпропетровської області, проводила урочисті мітинги-реквієми по шляху військ 3 українського фронту. Заходи відбулися у Казанківському, Новобузькому, Баштанському, Вознесеньскому, Первомайському районах та місті Миколаєві.

31 березня на кордоні Миколаївської та Одеської областей відбулася урочиста передача естафети визволителів. Артефакти перемоги – копія бойового прапору та гільзи із землею з місць боїв, передавалися у театралізованому мітингу у м .Южне. Голова Миколаївської облради та член Бюро обласної організації партії ВО «Батьківщина» Тарас Кремінь передав естафету визволителів голові Одеській державній адміністрації – Володимиру Немировському.

У своєму зверненні Тарас Кремінь зазначив, що у цьому заході вшанування визволителів України саме формою естафети він вбачає важливий символізм єдності та взаємозв’язку як частин країни та й поколінь. «Головною метою усіх, хто живе і працює тут сьогодні, є безпека, злагода та єдність нашої спільної Батьківщини – України», – наголосив Тарас Кремінь.