Тарас Кремінь: «Наші ветерани заслуговують не на щоденну, а на цілодобову увагу»

Тарас Кремінь: «Наші ветерани заслуговують не на щоденну, а на цілодобову увагу»

28 березня, на День визволення Миколаєва від фашистських загарбників, понад п’ять тисяч миколаївців зібралися біля меморіального комплексу 68-ми десантникам, щоб вшанувати пам’ять героїв, що віддали своє життя за мир і спокій у місті.

Виступаючи на цьому мітингу, голова обласної ради Тарас Кремінь підкреслив, що, на жаль, до сьогоднішнього часу влада згадувала про ветеранів хіба що на свята. Між тим, – наголосив Тарас Дмитрович, – слова про вічну вдячність героям треба постійно підкріплювати реальними справами. Тому наші ветерани-фронтовики заслуговують не на щоденну, а на цілодобову увагу, — сказав він.

Кульмінацією театралізованого мітингу-реквієму став черговий етап Всеукраїнської естафети пам’яті, присвяченої визволенню України. Біля меморіалу ольшанцям мер Первомайська Людмила Дромашко урочисто передала символи естафети – копію штандарту III Українського фронту, артилерійські гільзи зі священної землею з місць боїв Великої Вітчизняної війни та альбом фотографій з кожного населеного пункту на маршруті визвольного наступу Радянської Армії – місту Миколаєву.

Того ж дня відбулося ще декілька святкових заходів. Зокрема, в залі головпоштамту голова облради Т. Кремінь та голова облдержадміністрації М. Романчук взяли участь у спеціальному гасінні ювілейних конвертів, присвячених 70-ї річниці визволення нашого міста. Випущені обмеженою партією, ці конверти одразу стали філателістичною цінністю, за якою відтепер полюватимуть колекціонери.

Також Микола Романчук і Тарас Кремінь особисто привітали і нагородили переможців міжнародного боксерського турніру пам’яті 68 десантників, якій після 28 років забуття було відроджено у Миколаєві завдяки ініціативі і підтримці народного депутата Вадима Мерікова і в.о. міського голови Юрія Гранутрова.

[mudslide:picasa,0,vobmkua,5997305279882193921]