Голова облради передав символи естафети пам’яті Одеській області

Голова облради передав символи естафети пам’яті Одеській області

Сьогодні, 31 березня, голова Миколаївської обласної ради Тарас Кремінь урочисто передав керівникам Одеської області символи Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України». Майже місяць тому, 5 березня, Миколаївщина прийняла цю естафету від Дніпропетровської області і протягом усього цього часу урочисті заходи та мітинги-реквієми проходили у Казанці, Новому Бузі, Баштанці, Вознесенську, Первомайську, Миколаєві та інших населених пунктах області, повторюючи визвольний шлях Радянської Армії.

Сьогодні ж, розпочавшись на кордоні Миколаївської та Одеської областей, церемонія передачі символів естафети – копії штандарту 3 Українського фронту та артилерійських гільз з землею з місць боїв Великої Вітчизняної війни – продовжилася театралізованим мітингом у місті Южне Одеської області. Миколаївщину на цьому заході представляв голова облради Тарас Кремінь, а Одещину – голова Одеської ОДА Володимир Немировський, голова Одеської облради, мер Южного. Крім того, активну участь в урочистостях взяли керівники Миколаївської та Одеської ветеранських організації.

У вітальному слові Тарас Дмитрович наголосив, що Миколаївщина та Одещина завжди були поруч, помагаючи та підтримуючи друг друга – як у воєнні часи, коли Дністровська флотилія захищала тил визволителів Одеси, так і зараз. І що головною метою усіх, хто живе і працює тут сьогодні, є безпека, злагода та єдність нашої спільної Батьківщини – України.