Полковник Юлій Мамчур: «У Миколаєві нас зустріли так, що м б хотіли залишитися тут назавжди»

Полковник Юлій Мамчур: «У Миколаєві нас зустріли так, що м б хотіли залишитися тут назавжди»

– Миколаївці так щиро і гостинно зустріли нас у своєму місті, що ми дуже хотіли б залишитися тут назавжди, хоча, звісно, остаточне рішення щодо нашої дислокації прийматиме вище командування, — сказав легендарний полковник Юлій Мамчур під час зустрічі з керівництвом області, яка відбулася в понеділок, 31 березня.

Напередодні в наше місто прибули військовослужбовці уславленої військової частини ім. О. Покришкіна, які стали відомими усій країні після подій на військовому аеродромі Бельбек. Їх прийомом та облаштуванням особисто займалися голова облради Тарас Кремінь, голова ОДА Микола Романчук та його заступники Олександр Болтянський і Оксана Янішевська, а також виконуючий обов’язки міського голови Юрій Гранатуров.

На зустрічі з Ю. Мамчуром голова облдержадміністрації наголосив, що для Миколаєва велика честь приймати у себе людей, що стали взірцем вірності присязі та справжнього патріотизму не тільки для усіх громадян України. – Тому будь-які ваші питання – стосовно облаштування в казармах, побуту та соціального захисту ваших родин тощо, є для нас першочерговими та нагальними, – наголосив М. Романчук.

Тарас Кремінь, у свою чергу, додав, що все, що стосується підтримки та забезпечення військових, розташованих в нашій області, перебуває під постійним контролем як облдержадміністрації, де цими питаннями безпосередньо займається в.о. голови ОДА О. Болтянський, так і у голови обласної ради. Тому вже на цьому тижні розпочинається ремонт столової та казарм, де зараз живуть льотчики частини, якою командує полковник Мамчур, крім того, проводиться відповідна робота для перерозподілу та цільового спрямування коштів, необхідних для забезпечення належних умов сім’ям військовослужбовців.

DSC_0034 DSC_0029 DSC_0023 DSC_0019 DSC_0012 DSC_0010 DSC_0008