Голова облради провів особистий прийом в Жовтневому районі

26 березня голова Миколаївської обласної ради Тарас Кремінь провів особистий виїзний прийом громадян у Жовтневому районі.

Більша частина звернень громадян стосувалася проблем житлово-комунального, дорожнього, газового господарства, ремонту дахів багатоквартирних будинків, водозабезпечення та водовідведення сіл та селищ району. Також люди просили допомогти у проведенні ремонтних робіт дошкільних навчальних закладів населених пунктів Шевченківської та Котляревської сільських рад і реконструкції електроопалення приміщень клубу селища Первомайське.

Серед нагальних питань, які турбували громадян, – незадовільна робота районної реєстраційної служби головного управління юстиції у Миколаївській області та необґрунтоване, на думку громадян, підвищення ціни на розробку проекту та виготовлення агрохімічних паспортів на земельні ділянки.

Частину проблем, з якими мешканці Жовтневщини прийшли на прийом, голова обласної ради вирішив безпосередньо під час особистого спілкування, стосовно решти – дав доручення керівникам відповідних профільних служб та структурних підрозділів щодо вивчення ситуації та сприяння вирішенню проблем заявників.

Виконання доручень Тарас Кремінь взяв на особистий контроль.