Ігор Бриченко: «Я особисто гарантую, що там, де людям потрібні аптеки, вони будуть збережені. Будь-яка кримінальна приватизація буде зупинена і покарана»

Ігор Бриченко: «Я особисто гарантую, що там, де людям потрібні аптеки, вони будуть збережені. Будь-яка кримінальна приватизація буде зупинена і покарана»

Народний депутат Ігор Бриченко, коментуючи чутки, що поширюються останнім часом, нібито в сільській місцевості планується масове закриття аптек, що належать комунальному підприємству «Фармація», заявив: «Можу сказати з повною відповідальністю: жодна з аптек там, де вони потрібні людям, закрита не буде. Це питання знаходиться під моїм особистим контролем та під контролем обласної влади».

— Зараз ведеться ретельна перевірка діяльності цього підприємства, – продовжив народний депутат. – цім займаються компетентні органи, і мені достеменно відомо, що навіть якщо попередня влада і плекала якісь плани щодо приватизації комунального майна, чим її представники прославилися в останні роки, цим їх намірам буде надано рішучу відсіч. Адже ті, хто сьогодні взяв на себе відповідальність за долю держави, щодня, щогодини займаються тим, що рятують власність громади, повертають людям те, що їм належить, але було безсоромно вкрадено. Довіра, яку ми маємо від людей зараз накладає на нас величезну відповідальність, і кожним своїм кроком ми маємо доводити, що влада може і повинна бути чесною і прозорою.

Це, до речі, стосується не тільки КП «Фармація». Негайне та безкомпромісне очищення потрібне на всіх рівнях та в усіх сферах нашого життя, оскільки ракова пухлина корупції занадто глибоко пустила метастази в нашому суспільстві. І в цьому питанні ми готові щільно співпрацювати з усіма чесними громадянами, які готові викорінювати цю заразу з нашого життя. Зокрема, я обіцяю усю можливу підтримку та допомогу усіх своїх колег мужньому підполковнику міліції Ігорю Блошко, який сьогодні викриває злочинні схеми у миколаївській міліції та СБУ, а також усім, хто пліч-о-пліч готовий стати проти корупції та криміналу.