Вітання з Днем визволення

Дорогі миколаївці,

Вже сімдесят років вдячні покоління жителів Миколаївщини зберігають святу пам’ять про воїнів, які визволяли наші міста і села від фашистських загарбників. На жаль, час невблаганний: з кожним роком залишається все менше безпосередніх учасників тих подій. І тим більше великою, тим більше щемливою виявляється кожна річниця визволення Миколаєва та області. Тим сильніше і выдчутніше ми розуміємо, що ніколи не зможемо повною мірою висловити нашу вдячність тим, хто позбавив світ від коричневої чуми, тим, хто вигнав окупантів з нашої землі.

У всіх населених пунктах України стоять пам’ятники героям, які віддали життя за нашу свободу. Біля них завжди лежать свіжі квіти. Ці місця священні для кожного, незалежно від його політичних поглядів і переконань. Адже саме завдяки цим солдатам ми живі сьогодні, без них не було б і нинішньої незалежної України. Тому крім монументів і братських могил, пам’ятники героям-визволителям повинні бути в серці кожного українця. Їх світлою пам’яттю ми зобов’язані повіряти кожен свій крок, жити так, щоб бути гідними їх подвигу і їх великої жертви.

Слова: «Пам’яті полеглих будемо гідні» – це не просто рядок з вірша, це сутність нерозривного зв’язку поколінь. Запорука того, що і через сто, двісті, тисячу років ніхто з визволителів не буде забутий.

Зі святом вас, дорогі земляки!
Вічна пам’ять героям!

Голова Миколаївської обласної ради
Тарас Кремінь
Голова Миколаївської облдержадміністрації
Микола Романчук