Миколаївщина вітає призера Параолімпіади в Сочі Максима Ярового

Миколаївщина вітає призера  Параолімпіади в Сочі Максима Ярового

19 квітня в малому залі Миколаївської обласної ради відбулася урочиста зустріч і привітання срібного призера Параолімпіади-2014 в Сочі, майстра спорту України з зимових видів спорту Максима Ярового.

Крім Максима на зустрічі також були присутні вихованці Миколаївського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», тренер Максима, а також родичі та друзі спортсменів-параолімпійців.

З привітальним словом виступив голова Миколаївської облради Тарас Кремінь.

– Надзвичайно приємно, що вперше за історію Миколаївської області нашими тріумфаторами, нашими олімпійцями стали люди, про яких донедавна ми майже нічого не знали, але вони своїм вольовим характером, своєю фізичною підготовкою і надзвичайно високим козацьким духом показали не тільки нам, миколаївцям, не тільки олімпійцям і параолімпійцям, але й жителям сучасної України, що боротися за свої права, боротися за перемогу не тільки можливо, але й потрібно, – сказав Т. Кремінь.

Крім того Тарас Дмитрович відзначив, що вже найближчим часом буде вирішене питання з забезпечення Максима Ярового житлом.

Спортсменів також привітали і депутат обласної ради Оксана Янішевська, заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Володимир Луста та начальник управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської облдержадміністрації Олександр Садовський.

– Особисто для мене, звістки про ваші перемоги, про мужність параолімпійської збірної України, про те, яким чином ви виступили – це були звістки про те, як сьогодні повинна держава і прості люди, в тому числі спортсмени, відстоювати інтереси нашої країни, – додав Володимир Луста.

Варто зазначити, що за спиною у Максима дуже багато перемог та досягнень. Лише беручи участь у XI зимових Параолімпійських іграх у Сочі, Максим посів II місце в індивідуальних гонках з біатлону на 7,5 км., II місце у лижних перегонах на 10 км., III місце у лижних перегонах 1 км. cпринт, IV місце у лижних перегонах на 15 км.,VII місце у біатлоні на 12,5 км. та XII місце у біатлоні на 15 км.

Сам же параолімпієць дещо сором’язливо приймав привітання та квіти. З його слів, він дуже щасливий нарешті повернутися додому, адже підготока до олімпійських змагань тривала декілька місяців і він дуже скучив за близькими.

Николаевщина приветствует призера Паралимпиады в Сочи Максима Ярового

19 апреля, в малом зале Николаевского областного совета состоялась торжественная встреча и поздравление серебряного призера Паралимпиады-2014 в Сочи, мастера спорта Украины по зимним видам спорта Максима Ярового.

Кроме Максима на встрече также присутствовали воспитанники Николаевского регионального центра физической культуры и спорта инвалидов «Инваспорт», тренер Максима, а также родственники и друзья спортсменов-паралимпийцев.

С приветственным словом выступил глава Николаевского облсовета Тарас Креминь.

– Очень приятно, что впервые за историю Николаевской области нашими триумфаторами, нашими олимпийцами стали люди, о которых до недавнего времени мы почти ничего не знали, но они своим волевым характером, своей физической подготовкой и чрезвычайно высоким казацким духом показали не только нам, николаевцам, не только олимпийцам и параолимпийцам, но и жителям современной Украины, что бороться за свои права, бороться за победу не только возможно, но и нужно, – сказал Т. Креминь.

Кроме того Тарас Дмитриевич отметил, что в ближайшее время будет решен вопрос по обеспечению Максима Ярового жильем.

Спортсменов также поздравили депутат областного совета Оксана Янишевская, заместитель главы Николаевской облгосадминистрации Владимир Луста и начальник управления по делам физической культуры и спорта Николаевской облгосадминистрации Александр Садовский.

– Лично для меня, вести о ваших победах, о мужестве паралимпийской сборной Украины, о том, каким образом вы выступили – это были новости о том, как сегодня должно государство и простые люди, в том числе спортсмены, отстаивать интересы нашей страны, – добавил Владимир Луста.

Стоит отметить, что за спиной у Максима очень много побед и достижений. Только участвуя в XI зимних Параолимпийских играх в Сочи, Максим занял II место в индивидуальных гонках по биатлону на 7,5 км., II место в лыжных гонках на 10 км., III место в лыжных гонках 1 км. cпринт, IV место в лыжных гонках на 15 км., VII место в биатлоне на 12,5 км. и XII место в биатлоне на 15 км.

Сам же параолимпиец очень смущенно принимал поздравления и цветы. По его словам, он очень счастлив наконец вернуться домой, ведь подготовка к олимпийским соревнованиям продолжалась несколько месяцев и он очень соскучился по близьких..