Голова обласної ради: «Саме народ, готовий захищати цілісність і незалежність України, є головною запорукою нашої перемоги»

Сьогодні, 19 березня, близько 200 миколаївців, що записалися до Народного ополчення, прийшли до обласної ради, щоб висловити підтримку чинній владі, запевнити в готовності захищати і підтримувати її у справі організації безпеки нашої держави, та запропонувати свою допомогу у підтриманні миру та спокою в області.

Командир Народного ополчення, полковник Микола Тросиненко та голова крайового Руху Юрій Діденко вручили голові облради Тарас Креміню листа, в якому наголосили: «Спільна праця підвищить довіру суспільства до діяльності обласної державної адміністрації та підніме моральний дух людей, підтриманих громадськістю у відстоюванні інтересів громадян та України».

У свою чергу, Тарас Дмитрович заявив, що саме народ, готовий захищати цілісність і незалежність України, є головною запорукою нашої спільної перемоги.

Останній час, що виявився справді доленосним для нашої держави, показав, яких вершин духу може сягнути патріотизм українців, що стають на захист своєї Батьківщини, – сказав голова облради. – Я гордий з того, що у годину випробувань миколаївці намагаються бути там, де найбільш потрібні їх сила, досвід та знання.

Черги у військкоматах, де люди буквально вимагають, щоб їх записали в армію, Народне ополчення, члени якого не шкодують ні сил, ні часу, відточуючи свою бойову майстерність, відновлюючи військову техніку, допомога, яку наше населення надає збройним силам – все це ознаки нашої незламності, нашої єдності. Такий народ неможливо перемогти ані внутрішньому ворогу, ані зовнішнім інтервентам!