Тарас Кремінь: «Коли є діалог – є результат»

Тарас Кремінь: «Коли є діалог – є результат»

17 березня під час Телевізійного прес-клубу голова Миколаївської обласної ради Тарас Кремінь подякував воїнам 79-ої аеромобільної бригади, що захищають південні рубежі нашої країни, побажавши їм міцного здоров’я і стабільності не тільки в політичному, а й у суспільному житті країни.

Звертаючись до телеглядачів, він сказав, що миколаївці – це ті, хто асоціює себе зі стабільністю в місті і в області, засіває зерно, намагається вплинути на розвиток суднобудування, працює в школах, приходить в Миколаївський зоопарк, ті, хто відгукнувся на ініціативу влади, і вийде прибрати біля свого двору.

– Найголовніше – щоб ми не були заручниками тих сценаріїв, які нам нав’язуються ззовні, – підкреслив голова обласної ради, – щоб ми відстоювали свою історію, шанували своїх предків і гідно зустріли не тільки День визволення міста і області, а й не забували про те, що цієї осені буде 225 років з моменту заснування міста Миколаєва. І якщо ми зможемо зберегти спокій у нашому спільному домі, і будемо давати уроки спокою і впевненості кожному, з ким ми спілкуємося, то з цього моменту і почнеться стабільність і справжнє процвітання Миколаївщини та України в цілому. Більше ставте нам питань, по можливості критикуйте. Коли є діалог – є результат.

Тарас Кремінь висловив упевненість, що з появою в стінах Верховної Ради ще одного миколаївського депутата – Вадима Мерікова буде створена депутатська група, яка, нарешті, запрацює на потенціал нашого регіону.