Миколаївські медики навчатимуть жителів області надавати першу невідкладну медичну допомогу

Миколаївські медики навчатимуть жителів області надавати першу невідкладну медичну допомогу

У зв’язку з численними зверненнями громадян, що хочуть отримати практичні навички з надання першої медичної допомоги, за ініціативою керівництва області та Департаменту охорони здоров’я відкрито триденні курси для усіх бажаючих.

На базі Миколаївського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф функціонує учбово-тренувальний відділ, на базі якого проводитиметься безкоштовне навчання населення з питань невідкладної медичної допомоги. Зараз розпочато формування майбутніх груп.

Групи з 20 осіб проходитимуть навчання протягом трьох днів. Програма передбачає засвоєння як теоретичної частини, так і практичної (ознайомлення з анатомією людини, надання першої невідкладної допомоги, проведення серцево-легеневої реанімації на догоспітальному етапі).

Бажаючим пройти навчання при собі потрібно мати паспорт (оригінал та копію). Запис проводиться за телефоном 24-31-56 з 9.00 до 16.00, а навчання проходить за адресою вул. Володарського, 4 (приміщення обласного територіального центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф) з 9.00 до 12.00 та з 13.00 до 16.00.