Микола Романчук: «Миколаївські десантники забезпечені усім необхідним та готові до виконання будь-яких завдань по захисту держави»

Микола Романчук: «Миколаївські десантники забезпечені усім необхідним та готові до виконання будь-яких завдань по захисту держави»

Голова Миколаївської облдержадміністрації Микола Романчук побував сьогодні, 12 березня, у розташуванні 79 окремої аеромобільної бригади і зустрівся з командиром, щоб з’ясувати, яка допомога потрібна військовим з боку обласної влади.

Разом з Миколою Павловичем до військової частини приїхали представник компанії «Нібулон» та депутати Миколаївської міської ради Олександр Жолобецький і Олександр Болтянський. Гості повідомили командира, полковника Олексія Шандара, що ситуація навколо миколаївських десантників, що несуть зараз службу на блок-постах в Херсонській області, перебуває на особистому контролі у губернатора, туди вже були відправлені дрова для обігріву та приготування їжі та інші речі, необхідні у щоденному побуті та для несення служби. Також представник «Нібулону» розповів, що за розпорядженням Героя України Олексія Вадатурського бійцям бригади була відправлена машина фруктів.

Полковник Шандар щиро подякував гостям і в їх особі усім миколаївцям за щиру підтримку і допомогу, підкресливши, що армія сьогодні як ніколи відчуває, що є частиною українського народу і його захисницею. Тому бійці його бригади, незважаючи ні на які обставини, завжди лишатимуться вірними присязі та своєму долгу.

У свою чергу, Микола Романчук в коментарі для миколаївських ЗМІ наголосив, що йому, як керівнику області, дуже важливо знати, що військовослужбовці частин, розташованих на Миколаївщині забезпечені усім необхідним та готові до виконання будь-яких завдань по захисту територіальної цілісності нашої держави.

– Ми і надалі готові надавати будь-яку підтримку нашій армії, адже люди, які сьогодні собою прикривають наші кордони – це справжні герої, кожним з яких має гордитися Україна, — підкреслив М. Рооманчук.