Юрій Гранатуров разом з депутатами від «Батьківщини» відроджує в Миколаєві турнір пам’яті 68 десантників

У п’ятницю, 7 березня, в малому залі Миколаївської міської ради відбулося засідання оргкомітету з проведення в Миколаєві Міжнародного турніру з боксу пам’яті 68-ми героїв-десантників.

Оргкомітет очолив секретар міської ради, виконуючий обов’язки мера Миколаєва Юрій Гранатуров.

Варто відзначити, що для Миколаєва проведення турніру – дуже знаменна подія, адже після 27-річної перерви традиція його проведення знову відроджується. Крім того, турнір з боксу включений в офіційний календар заходів і підтриманий Всеукраїнською та Миколаївською міською федераціями боксу.

Турнір пройде в спорткомплексі «Надія». Заїзд учасників розпочнеться з 24 березня, а змагання триватимуть 4 дні, і саме 28 березня, в день святкування 70-ї річниці визволення Миколаєва, відбудеться фінальна частина та нагородження переможців. Юрій Гранатуров продемонстрував присутнім макети медалей, які дістануться кращим з кращих.

Організатори впевнені, що в даний момент подібний турнір дуже важливий, оскільки він допоможе миколаївцям відволіктися від останніх політичних пристрастей.

Слава нашого спорту відома не тільки в Україні, але і в кожній країні світу, і спорт завжди був об’єднуючим фактором для людей, які мають різні політичні погляди, – зазначив Юрій Гранатуров.

Думку Юрія Ісайовича підтримав і депутат Миколаївської обласної ради, голова фракції “Батьківщина” Вадим Меріков:

Турнір дозволить «розмагнітити» людей від політики, звикнути до того, що є стабільність в країні, є сьогодні влада, яка прийшла для того, щоб країна була більш розвинена економічно і соціально-політично спокійна. – додав Вадим Іванович.

Солідарна з колегами і депутат Миколаївської обласної ради Оксана Янішевська, яка впевнена що подвиг 68 десантників – чудовий приклад мужності та відваги. Також вона додала, що основними завданнями проведення змагань є виховання молодих спортсменів на прикладі таких героїв.