Заступник командира миколаївського батальйону ППС подякував народному депутату Ігорю Бриченко, який спас його підрозділ в Києві

Заступник командира миколаївського батальйону ППС подякував народному депутату Ігорю Бриченко, який спас його підрозділ в Києві

Заступник командира батальйону патрульно-постової служби Миколаївської міського управління УМВС підполковник міліції Сергій Котенко розповів, як в розпал подій на майдані депутат Миколаївської облради Ігор Бриченко допоміг його підрозділу покинути Київ.

22 лютого ми перебували в місті Києві. Так склалися обставини, що батальйон патрульної служби, який знаходився на той час в місті, не зміг виїхати з Києва, тому що на виїздах були блок-пости, і ті, хто там чергує, перевіряли співробітників міліції та інші підрозділи, які на той час перебували в Києві. Наші автобуси були заблоковані активістами біля будівлі Академії МВС, – згадує С. Котенко.

Він запевнив, що ніхто із бійців його батальйону не брав участі в протистоянні, адже весь особовий склад перебував в резерві. Більше того, в них навіть не було зброї.
В критичну годину на допомогу прийшов Ігор Бриченко, єдиний з усіх миколаївських нардепів. Він, не побоявшись, зумів домовитись з самообороною майдану.

Зі слів Сергія Котенка, депутат особисто вивів зі столиці автобуси зі 120-тьма співробітниками міліції.

На щастя, ніхто не постраждав і всі благополучно дісталися до дому. На даний момент співробітники ППС несуть службу на вулицях міста Миколаєва.