Тарас Кремінь: «Найкращі студентські проекти розвитку міста та області можуть стати основою справжніх програм облради»

Тарас Кремінь: «Найкращі студентські проекти розвитку міста та області можуть стати основою справжніх програм облради»

У вівторок, 4 березня, голова обласної ради Тарас Кремінь зустрівся зі студентами – активістами самоврядування миколаївських вузів, що проходять стажування в обласній раді.

Програма стажування миколаївських студентів в органах місцевого самоврядування, започаткована студентським мером Катериною Колесниковою і студентським президентом Миколою Дмитрієвим, та лідерами «Батьківщини молодої» в Миколаївській області Олександром Максименко та Олегом Соколиком, діє вже четвертий рік поспіль. Од самого початку її активно підтримують члени фракції «Батьківщина» в міській та обласній радах – Вадим Меріков, Оксана Янішевська, Олег Мудрак, Олександр Жолобецький. Протягом кількох місяців молоді люди вивчають систему управління міським та обласним господарством, відвідують депутатські комісії та сесії, працюють помічниками депутатів. Підсумком стажування стає презентація власних проектів, в яких студенти викладають свої бачення та пропозиції по організації тих чи інших галузей життя громади.

Цього разу студентів, що прибули на стажування до облради, особисто зустрів новообраний голова Тарас Кремінь. Він розповів молоді про те, у чому полягає депутатська робота та навіть провів невеличку ділову гру, давши кожному відчути себе на певний час депутатами, міськими головами, керівниками районів і навіть головою обласної ради і губернатором.

Також Тарас Дмитрович прочитав невеличку лекцію, згадавши часи, коли сам був спочатку студентом, а потім – викладачем в тому самому вузі, і підкреслив, що саме активне студентське суспільне життя як ніщо інше формує світогляд та характер молодої людини, а часто і допомагає ще задовго до закінчення навчання знайти своє місце в житті.

– Підсумком вашої роботи в облраді стануть, як завжди ваші власні проекти, — наголосив Т. Кремінь. – вони будуть базуватися на тому, що ви побачили, зрозуміли, які можливі недоліки, в нашій, «дорослій», роботі помітили. Адже недаремно кажуть, що ззовні та на свіжий погляд можна побачити багато такого, що з середини не завжди звернеш увагу. І тому я зовсім не виключаю можливості, що найкращі ваші проекти будуть розглянуті на комісіях, дійдуть до сесії і, хто знає, цілком можливо, що стануть частиною загальнообласних програм. Отже, пам’ятайте, для вас немає нічого неможливого!

DSC_0078 DSC_0080 DSC_0087 DSC_0088 DSC_0089 DSC_0090 DSC_0102 DSC_0105