Тарас Кремінь провів нараду по підготовці к святкуванню 200-річного ювілею Т. Шевченка

Тарас Кремінь провів нараду по підготовці к святкуванню 200-річного ювілею Т. Шевченка

3 березня голова обласної ради Тарас Кремінь провів засідання оргкомітету з організації заходів, присвячених 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка.
Як доповіла директор департаменту культури і туризму Світлана Гладун, з нагоди ювілею в області виготовлено ексклюзивні медалі, якими нагородять кращих дослідників і популяризаторів українського слова і духовності. Разом із тим, будуть оголошені результати конкурсу серед шкіл області, переможцям якого буде присвоєно ім’я великого поета.

Керівники закладів культури запевнили, що рік Т. Шевченка на Миколаївщині буде в числі найкращих по Україні як за палітрою заходів, так і за масштабами, адже заходи, що плануються, мають охопити усі куточки області.

9 березня о 10 годині біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбудеться театралізований мітинг. В той же день, об 11 годині, в Академічному українському театрі драми та музичної комедії пройдуть урочисті збори громади за участю керівництва області, які завершаться виставою режисера К. Півоварова «Тарасові весни».

В цілому ж, заходи, присвячені ювілею, триватимуть по всій області протягом всього березня. З їх докладної програмою можна ознайомитися на сайті Миколаївської обласної ради.

DSC_0096 DSC_0094 DSC_0092 DSC_0089 DSC_0086