Герой України Микола Романчук: «У Миколаєва є майбутнє саме як у міста корабелів»

Герой України Микола Романчук: «У Миколаєва є майбутнє саме як у міста корабелів»

Незважаючи на величезні проблеми з економікою та практично пустий бюджет, що дісталися новому уряду у спадок від втікачів Януковича та його поплічників, я впевнений, що Україна не тільки найближчим часом відродить свою промисловість, але й наш рідний Миколаїв знову матиме добру славу міста корабелів, — впевнений Герой України Микола Романчук.

– Питання відродження суднобудування в Україні – це не тільки і не стільки питання коштів, скільки наявності політичної волі та бажання добра своїй державі, — продовжив він. – Тому я впевнений, що цей уряд, справжній уряд народної довіри, прийме усі необхідні програми і дасть усі потрібни гарантії, щоб наші корабели почали працювати так, як вони добре це вміють.

Я люблю Миколаїв и пишаюся тим, що я миколаєвець. Наші люди завжди відзначалися мудрістю, терпимістю, толерантністю та вмінням вирішувати найскладніші питання та суперечки не бійкою, а зваженою розмовою. А ще ми усі завжди дуже дорожили своєю історією. І тому у мене немає жодних сумнівів, що нові люди, які сьогодні прийшли до влади в області, в самому Миколаєві та й в Україні, не тільки збережуть усі наші святині, але й відбудують те, що було зруйновано чи занедбано раніше. Україна – наша держава, Миколаїв – наша мала батьківщина, рівно дорога кожному з нас, до якої партії він би не належав. Тому наша спільна справа – зробити зараз все можливе, щоб тут завжди панували мир та спокій.