Вадим Меріков: «Корупції в міських радах необхідно негайно покласти край»

Член політради ВО «Батьківщина», голова однойменної фракції в обласній раді Вадим Меріков офіційно звернувся до прокурора міста В. Палія з вимогою перевірити законність дій депутатів Миколаївської міської ради, які входять до складу постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин, з питань управління комунальною власністю міста, з питань економічної політики, планування, бюджету та фінансів стосовно систематичного блокування, перенесення розгляду питань юридичних та фізичних осіб та вжити відповідних заходів прокурорського реагування.

В. Меріков підкреслює, що звичайною практикою в роботі ряду депутатів міськради є ситуація, коли земельні питання юридичних та фізичних осіб, які були внесені Управлінням земельних ресурсів Миколаївської міської ради із позитивними висновками та пропозиціями, з погодженням Управління містобудування та архітектури та інших відповідних служб, безпідставно переносяться та «довивчаються» більшістю з членів-депутатів постійної комісії з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин. Окремі земельні питання заявників розглядаються на комісії по 2-3 місяці, а деякі навіть майже рік. Оскільки людям не погоджують питання та й не відмовляють у розгляді, такими діями закладаються підстави для системної корупції.

Аналогічні порушення норм Регламенту систематично відбуваються і в постійних комісіях міської ради з питань управління комунальною власністю міста, з питань економічної політики, планування, бюджету та фінансів.

Така ситуація, якою фактично керують окремі депутати члени постійних комісій, не дає можливості сесії міської ради приймати відповідні рішення по вирішенню земельних, комунальних питань. Оскільки, на сесії міської ради окремі земельні питання та питання комунальної власності переносять на розгляд чергової сесії лише через те, що профільна постійна комісія не прийняла по даному питанню позитивне рішення.

Виходячи з цього, В. Меріков підкреслює, що корупція в місцевих органах влади системною, глибоко вкоріненою та чітко координованою. З огляду на це необхідно провести ретельну перевірку, в тому числі, і компетентними органами, роботи місцевих рад та окремих комісій, зокрема, комісій миколаївської міської ради.

Скачать документ 188 від 27.02.14 Палію по комісії переноси

1

 

2