Голови фракцій в облраді: «Ми не допустимо жодних провокацій в нашому місті і, якщо буде потрібно, самі встанемо на захист пам’ятника героям-ольшанцям»

Сьогодні, 24 лютого, відбулася спільна прес-конференція уповноваженого від обласної ради по координації дій з облдержадміністрацією та органамим місцевого самоврядування, керівника фракції «ВО «Батьківщина»» Вадим Мерікова, в.о. голови обласної організації партії «Батьківщина», депутата облради Тараса Креміня, Давида Макарьяна (партія “УДАР”) та Демида Губського (ВО “Свобода”).

Коментуючи події в місті, зокрема ряд провокаційних заяв та виступів певних груп громадян, Вадим Меріков оголосив спільну заяву фракцій «ВО «Батьківщина»» та Партії регіонів з цього приводу.

СПІЛЬНА ЗАЯВА ДЕПУТАТЬСКИХ ФРАКЦІЙ “ВО “БАТЬКІВЩИНА”” і ПАРТІЇ РЕГІОНІВ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛРАДІ

Останніми днями певні деструктивні особи свідомо розкручують в нашому місті істерію, яка вже призвела до порушень громадського порядку і явно має на меті подальшу дестабілізацію ситуації в Миколаєві та області.

Зокрема, на різних рівнях, в тому числі, у громадському транспорті, в соціальних мережах, на вулицях обласного центру поширюється неправдива, відверто провокативна інформація щодо планів по руйнуванню меморіального комплексу 68 героям-ольшанцям – визволителям нашого міста від фашистських загарбників в період Великої Вітчизняної війни. Знаючи, що це місце є священним для кожного миколаївця незалежно від його політичних поглядів та переконань, провокатори свідомо грають на почуттях людей, лякаючи їх брудними вигадками, підбурюючи на протиправні дії.
Ми, представники фракцій у Миколаївській обласній раді, рішуче засуджуємо подібні дії та офіційно заявляємо, що кожен із нас готовий особисто вийти і стати на його захист.

Закликаємо всіх жителів Миколаївщини не піддаватися на подібні провокації та разом із нами нести спільну відповідальність за мир і спокій в нашому місті та області.

Від фракції “ВО “Батьківщина”: Вадим Меріков
Від фракції Партія регіонів: Петро Зібров