Народні депутати та члени Народної Ради Миколаївщини вимагають: «Негайно припиніть безлад у Первомайську!»

Народні депутати Ігор Бриченко, Геннадій Зубко, Михайло Апостол, Олег Медуниця, член Політради ВО «Батьківщина» Вадим Меріков, керівник партії «Батьківщина» в Миколаївській області, депутат обласної ради Тарас Кремінь, голова Народної Ради Миколаївщини Олександр Болтянський звернулися із рішучим закликом до осіб, що зараз, перебуваючи в нетверезому стані, чинять безлад у Первомайську, зайнявши приміщення міської ради, погрожуючи законно обраним депутатам та міському голові, самовільно та беззаконно призначаючи самих себе на керівні посади.

«Ми закликаємо усіх, хто своєю поведінкою плюндрує ті високі ідеали, за якиі тисячі українців стояли на Майдані та віддали свої життя найкращі сини України: негайно припиніть безлад та свавілля. Облиште приміщення Первомайської ради та адміністрації. Своїми ганебними вчинками ви не тільки дискредитуєте людей, які намагаються сьогодні будувати нову, демократичну державу, вільну від вибіркового правосуддя та незаконних привілеїв – ви прямо порушуєте Карний Кодекс.

Попереджаємо вас, що ніякі минулі заслуги – справжні чи привласнені – не можуть бути виправданням беззаконня та мародерства. Спроба самочинно призначити на керівні посади в місті шкітиних та їм подібних, шантаж та погрози не заслуговують ні на що інше, як на негайну найсуворішу відсіч. Не прикривайтесь святими іменами захисників Майдану. Не паплюжте їх пам’ять.

Революція скінчилась. Настав час важкої щоденної праці та спільної розбудови держави. Кожен, хто порушує її закони, хто створює небезпеку для її громадян, буде безжально і негайно зупинений та покараний згідно з законом, не вважаючи на посади та імена. Закон єдиний для всіх. Саме заради цього і повставав Майдан».

Народний депутат Ігор Бриченко
Народний депутат Михайло Апостол
Народний депутат Олег Медуниця
Народний депутат Ігор Зубко
Член Політради ВО «Батьківщина» Вадим Меріков
В.о. голови МОПО «Батьківщина» Тарас Кремінь
Голова Народної Ради Миколаївщини Олександр Болтянський