Для проведення у вівторок позачергової сесії Первомайської міськради немає жодних підстав

– Усі процеси, що відбуваються в органах місцевого самоврядування, зокрема, в місцевих радах, мають проходити виключно в рамках закону з дотриманням належних норм та процедур, передбачених законодавством України, — заявив уповноважений від обласної ради по координації роботи з держадміністраціями та органами місцевого самоврядування Вадим Меріков.

– Тому я хочу підкреслити, — продовжив він, — для проведення у вівторок, 25 лютого сесії Первомайської міськради, яка була оголошена напередодні, немає жодних – ані юридичних, ані будь-яких інших – підстав. Ці позицію цілком розподіляють голови політичних партій «Батьківщина», «Свобода» та «Удар» Тарас Кремінь, Демид Губський та Давид Макарьян, а також народні депутати Ігор Бриченко, Геннадій Зубко, Михайло Апостол, Олег Медуниця, які зараз перебувають у Первомайську і працюють у щільному співробітництві з правоохоронними органами УМВД в Миколаївській області.

– Ми закликаємо усіх без виключення жителів області і Первомайську зокрема, зберігати спокій та діяти виключно в рамках українського законодавства. Ми взяли на себе відповідальність за мир та безпеку в Миколаївській області, і гарантуємо її забезпечення, — зазначив Вадим Меріков.