СПІЛЬНА ЗАЯВА ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ «ВО «БАТЬКІВЩИНА», «ВО «СВОБОДА», «УДАР» В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Втративши останню надію на втілення у життя споконвічної своєї мрії – узурпацію влади, розкол України, міжнародну ізоляцію, українофоби вдалися до інформаційних та силових провокацій. Лише за останні два дні сталися напад на помешкання очільника Миколаївської обласної організації ВО «Свобода», а нацистською символікою розмальовано пам’ятник В’ячеславу Чорноволу.

Поширюючи брехливі чутки про намір представників ВО «Батьківщина», партії «УДАР» та ВО «Свобода» руками міфічних «заїжджих бандерівців» руйнувати пам’ятники у місті Миколаєві та розгортаючи справжні вуличні війни, розлючені молодики, що прикриваються гаслами захисників міста, сподіваються порушити громадський спокій. Штучне нагнітання конфлікту навколо повалення статуї Леніна, про що, до речі, городяни говорять не одне десятиліття, свідчить лише про політичне банкрутство ворогів української державності.

Прибравши з центральної площі міста ідол особи, яка започаткувала добу кривавих репресій на території України, українська громада оновила процес духовного відродження корабельного краю. Така міра є природнім очищенням суспільства від чужого, ворожого, і, в той же час, початком відродження історії славетного Миколаєва, де ще недавно руйнували храми та банкрутували верфі, і лише сьогодні у людей з’явилася віра на краще.

Звертаємось до мешканців Миколаївщини не піддаватися на провокації та долучатися до процесу розвитку нашого краю та держави в цілому. Ми переможемо разом!

В.о. голови ВО «Батьківщина» в Миколаївській області, депутат обласної ради Т. Кремінь

Голова Миколаївської обласної організації ВО «Свобода» Д. Губський

Голова Миколаївської обласної організації партії «Удар» Д. Макарьян