Новости о ситуации в области

Обласна рада повністю контролює ситуацію в області та заявляє: «Приводів для жодного занепокоєння не має»

Керівництво Миколаївської обласної ради та керівники силових відомств міста та області запевняє миколаївців: «Ситуація на Миколаївщині та, зокрема, в обласному центрі, є цілком керованою та у громадян немає жодних приводів для занепокоєння. Проведені консультації з усіма громадськими організаціями та партіями, завдяки чому усунено грунт для будь-яких непорозумінь».

Керівництво обласного УВС підкреслює, що будь-які спроби вандалізму та правопорушень будуть суворо покарані. Жодних пам’ятників чи пам’яток не буде пошкоджено. Міліція ретельно перевіряє усіх підозрілих осіб з метою забезпечення громадського порядку та безпеки.

Перший заступник голови обласної ради написав заяву про дострокове складення повноважень

Перший заступник голови обласної ради Володимир Пащенко сьогодні, 23 лютого, написав заяву про дострокове складення своїх повноважень першого заступника голови обласної ради.

Нагадаємо, що подібні заяви напередодні, 22 лютого, також написали голова Миколаївської ОДА Геннадій Ніколенко та голова Миколаївської обласної ради Ігор Дятлов. Уповноваженим від обласної ради по координації роботи із забезпечення безперебійної життєдіяльності області Президія обласної ради одноголосно обрала голову фракції «ВО «Батьківщина»» Вадима Мерікова.

Того ж вечора, 22 лютого, Вадим Меріков провів робочу нараду з керівниками силових відомств області та спільно з ними вжив усіх необхідних заходів для забезпечення миру, спокою та безпеки в місті та області.

Виконуючий обов’язки миколаївського міського голови Юрій Гранатуров, що також брав участь у нараді, у свою чергу заявив, що усі служби міста працюють безперебійно і у цілодобовому режимі.