Голова Новоодеської райради влаштував шоу з міліцією замість сесії

Позачергова сесія Новоодеської райради, призначена на 2 грудня і оголошена як відкрита, насправді перетворилася на дешеве шоу за участю міліції, якою керував голова районної організації ПР, голова райради Олександр Делікатний.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської обласної «Батьківщини».

Як це давно заведено в районній раді Нової Одеси, сесія почалася з порушення регламенту: депутатам не були роздані ані порядок денний, ані проект рішення, за який вони мало проголосувати. Втім, «регіональну» більшість цей факт аж ніяк не стурбував, адже сценарій був відомий взагалі, і члени фракції ПР добре розуміли, що О. Делікатним їм у цьому шоу відведена роль мовчазних статистів. Для того ж на сесію були настійливо запрошені керівники всіх підприємств міста та району, голови сільських рад, які мали уособлювати народ, що підтримує політику президента.

Для того, щоб справжній народ раптово не з’явився у сесійній залі та не зіпсував благосну картину загального «одобрямсу», двері охоронялися нарядом міліції у складі заступника начальника Новоодеського РВ УМВС Олега Кукси, співробітника того ж райвідділу Віталія Сливко та дільничного інспектора Євгена Палатія. Їх діями диригував особисто голова райради, вигукуючи на адресу небажаних свідків: «Що це тут ще за індюки ходять!?», а на запитання депутатів від опозиції, чому виборці не можуть взяти участь у відкритому пленарному засіданні, відрізав: «Це мені рішати, кого пропускати, а кого ні!» Щоб не залишати зайвих слідів своєї зради, депутати заборонили фото- та відеозйомку сесії. В результаті 20 депутатів з 25 (ПР та комуністи) прийняли рішення зверненутися до президента Януковича з закликом про підтримку рішення щодо не підписання угоди з ЄС та про ведення надзвичайного стану в м. Києві, переплюнувши у своєму бажанні догодити замовникові навіть обласну раду, яка обійшлася більш загальними формулюваннями. При цьому запитання з боку депутатів від опозиції: «Чи знаєте ви, що таке надзвичайний стан, за який ви зараз голосуєте?», ані сам Делікатний, ані депутати, що покірно проголосували за продиктоване їм рішення, так і не відповіли.