Голова Миколаївської «Батьківщини» добився покарання, селищного голови, що вимостила меморіальними плитами дорогу в Казанківці

Після звернення в.о. голови партії «Батьківщина» в Миколаївській області, депутата облради Т. Креміня до обласної прокуратури з депутатським запитом щодо правової оцінки дій сільського голови Казанки Н. Паланіч, що вимостила плитами з меморіалу Слави пішохідну доріжку, прокурором Казанківського району було винесено постанову про притягнення її до адміністративної відповідальності.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської ВО «Батьківщина».

Як відзначив у відповіді депутату-опозиціонеру прокурор Казанківського району О. Солованюк, за результатами призначеної ним перевірки «28.11.2013 винесено постанову про ініціювання притягнення Казанківського селищного голови Паланіч Н.І. до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 92 КУпАП, про порушення вимог законодавства про охорону культурної спадщини. Вказану постанову та матеріали перевірки направлені до Казанківського РВ УМВС України в Миколаївській області, працівники якого відповідно до вимог ст. 255 КУпАП уповноважені на складання протоколу про адміністративне правопорушення передбачене ст. 92 КУпАП. Окрім цього, 29.11.2013 прокурором району на адресу Казанківського селищного голови внесено подання про усунення порушень вимог бюджетного законодавства при реалізації місцевої програми соціального, економічного і культурного розвитку».

Таким чином, за короткий термін висуванка та активний член місцевого осередку Партії регіонів вже вдруге була визнана винною як посадовець (в перший раз суд встановив, що вона здійснила корупційні дії, без належних документів та рішень сільради відвівши землю громади своїм родичам). Варто нагадати, що вперше розслідування зловживань Казанківського селищного голови також було ініційоване саме опозиціонером – головою районної організації ВО «Батківщина», депутатом райради Олександром Смаровозом.

001

002