Привітання з новим роком – Креминь

Привітання з новим роком – Креминь

Дорогі миколаївці!

Щиро вітаємо Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, був нелегким: державу і досі лихоманить від зубожіння народу і безкарності чиновників, побиття на майданах та переслідувань журналістів, залякувань прихильників євроінтеграційних процесів та організаторів мирних зібрань, а в період виборчого процесу на т. зв. проблемних округах – і пересічних громадян.

На жаль, омріяна ще з часів поганського Трипілля та християнської Київської Русі країна, дякуючи нинішній владі, набула виразних ознак варварської, де нівельовано не тільки історичні, культурні, цивілізаційні, але й людські цінності, в результаті чого спаплюжено як законодавство, так і Конституцію. Тому незахищеними стають не одиниці, а мільйони, голодними не тільки звірі в зоопарках, але – що найстрашніше – наші діти. Не виникає сумнівів, що так далі не можна, тому вперше з часів татаро-монгольської навали почали бити дзвони, вибухнули мирні майдани, а на захист України виступили чи не всі країни світу.

У ці святкові дні бажаємо всім міцного здоров’я і родинного затишку, професійних досягнень і людських перемог, високої гідності та безмежної мудрості. Нехай панують справедливість і віра в наші доленосні перемоги в ім’я кожного громадянина та священної для всіх нас країни – України!

Від імені Миколаївської обласної організації

ВО «Батьківщина» Т.Д. Кремінь