Держказначейство пояснило, що голодні звірі в миколаївському зоопарку – аж ніяк не першочергова проблема

Проблема звірів, що давно вже голодують в миколаївському зоопарку, аж ніяк не є першочерговою для місцевої влади, тому гроші на покупку кормів для ведмедів, левів і бегемотів слід, продаючи вхідні квитки.

Така суть відповіді з обласного Держказначейства, отриманого депутатом облради Тарас Кремінь у відповідь на його офіційне звернення.

«Бюджет не є єдиним джерелом утримання установи. Основним вагомим джерелом поповнення оборотних коштів Миколаївського зоопарку є значні кошти від виручки продажу квитків на відвідування зоопарку… З метою уникнення соціальної напруги, органи Казначейства України при проведенні видатків розпорядників і одержувачів бюджетних коштів в першу чергу забезпечують виконання захищених статей видатків, перелік яких визначений частиною 2 статті 55 Бюджетного кодексу України, а саме виплату заробітної плати, стипендії, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, продуктів харчування, медикаментів тощо…», – зазаначається в документі, підписаному начальником Головного управління Держказначейства у Миколаївській області О. Лук’яненко.

Дивна заява, якщо згадати, що зовсім недавно губернатор Н. Круглов заявляв, начебто ніяких затримок платежів з вини Держказначейства в області немає, а соціальний, інвестиційний та інший клімат на Миколаївщині під його керівництвом досяг небувалих висот.
А тепер виявляється – грошей в бюджеті ледве вистачає на зарплатню та їжу для людей.

001

002