Нардепи-опозиціонери затримали машину з наркоторгівцями, яких «кришує» керівництво Первомайської міліції

Народні депутати Ігор Бриченко та Олег Медуниця затримали в Первомайську автомобіль з наркоторгівцями, яких протягом довгого часу покривало керівництво місцевої міліції.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської «Батьківщини».

Інформація про те, що саме керівництво Первомайского РВ УМВС «кришує» наркоторгівлю у місті та районі, давно вже ні для кого не є секретом. Люди, обурені цим фактом, неодноразово зверталися до компетентних інстанцій, але їх скарги незмінно спускалися на гальмах. Замість того, начальник РВМС І. Приймак, який відпустив озброєних бандитів у Чаусово-2, отримав звання полковника.

Як до останньої інстанції жителі Первомайскьу звернулися до громадської приймальні народного депутата Ігоря Бриченко, який зараз постійно разом зі своїми колегами перебуває на 132 виборчому окрузі, центром якого є Первомайськ. Протягом двох тижнів депутати вели спостереження за машинами з наркоторгівцями та з’ясували їх маршрути, шляхи розповсюдження, контакти тощо.

Сьогодні, 5 грудня, Ігор Бриченко та Олег Медуниця затримали машину з торгівцями, в якій було знайдено наркотики у шприцах, порошку та таблетках, а в телефонах пасажирів автомобілю – номери місцевих міліціонерів. Депутатам знадобився майже час та декілька дзвінків у Міністерство внутрішніх справ та Генеральну прокуратуру, щоб у маленькому містечку дочекатися прибуття на місце оперативної групи та слідчого.

Варто згадати, що саме по цьому округу балотується у народні депутати губернатор Миколаївської області, голова обласної організації ПР Микола Круглов, якого також неодноразово звинувачували у зв’язках з кримінальним світом.